KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983478

nr 1298 3478

Bengt Fransson

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Signerad, "Musik Café". Olja på duk, 34x26,5cm

Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:16:28

16/12 00:24:18 1      Vinnande bud

Bengt Fransson

Läs mer om Bengt Fransson